CFE Polska

CFE jako generalny wykonawca, należący do belgijskiego lidera – Grupy CFE, istnieje na polskim rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych, mieszkaniowych, handlowo-usługowych oraz hotelarskich, realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów.

Przez wszystkie lata swojej działalności w Polsce, zasłużenie zdobyliśmy reputację profesjonalnej, rzetelnej i elastycznej firmy, mając zawsze na uwadze interesy klienta i szanując swoich partnerów i podwykonawców. Nasze podstawowe wartości takie jak szacunek, profesjonalizm, elastyczność, praca zespołowa i niezależność są tym, co nas wyróżnia i co tworzy solidny fundament dalszego rozwoju.

Wyślij zapytanie
Certyfikaty
Klienci

Wysoka jakość i terminowość realizowanych projektów to przejaw szacunku wobec naszych klientów. Nasze zasady postępowania zgodne z normami etyki pozwalają na utrzymanie dobrych relacji z klientami, którzy niejednokrotnie powracają do nas z nowymi projektami. Do grona naszych stałych partnerów należą największe światowe jednostki takie jak Atrium RE, St-Gobain, E.Leclerc czy Valeo.

Wideo
CFE Testimony: Paweł Larysz
Client Testimony: Piotr Miklaszewski