CFE Polska

CFE jako generalny wykonawca, należący do belgijskiego lidera – Grupy CFE, istnieje na polskim rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych, mieszkaniowych, handlowo-usługowych oraz hotelarskich, realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów.

Przez wszystkie lata swojej działalności w Polsce, zasłużenie zdobyliśmy reputację profesjonalnej, rzetelnej i elastycznej firmy, mając zawsze na uwadze interesy klienta i szanując swoich partnerów i podwykonawców. Nasze podstawowe wartości takie jak szacunek, profesjonalizm, elastyczność, praca zespołowa i niezależność są tym, co nas wyróżnia i co tworzy solidny fundament dalszego rozwoju.

Wyślij zapytanie
Certyfikaty
Wartości

CFE Polska jest przedsiębiorstwem budowlanym, któremu przyświeca motto “Budujemy wspólną przyszłość”. Tworzymy zrównoważoną przyszłość zgodnie z naszą polityką „Together We Kiss Better”. Naszym celem jest tworzenie wartości poprzez realizację projektów prowadzonych w sposób bezpieczny, zrównoważony, dochodowy i gwarantujący najwyższą jakość.

 

Każdy pracownik zobowiązuje się przestrzegać poniższych wartości CFE Polska i działać w zgodzie z nimi.

Kiss
Wideo
Wartości w CFE Polska