Ludzie

Sukces CFE nie byłby możliwy bez wyjątkowego zespołu, jaki posiadamy – poczynając od inżynierów obecnych w miejscu budowy, poprzez zespół przetargowy, na kierownictwie firmy kończąc. Poświęcamy mnóstwo czasu i energii na proces rekrutacji zdając sobie sprawę, że w trakcie nieustannego rozwoju naszej firmy potrzebujemy osób będących idealnym uzupełnieniem istniejącego zespołu. Ludzie, których zatrudniamy, rozumieją wyznawaną przez nas filozofię oraz identyfikują się z przyjętymi w CFE wartościami. Firmę tworzą ludzie, a dzięki zgranemu zespołowi profesjonalistów z powodzeniem możemy realizować powierzone nam projekty.
Praca
Kierownik Budowy
25/01/2018

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał możliwość:

- zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań pracy w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole

- uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz korzystania z pakietu świadczeń min. takich jak opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Główne zadania

(miejsce pracy: Warszawa)

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in. koordynowanie i nadzór robót budowlanych wykonywanych na budowach realizowanych przez firmę. Do zakresu obowiązków będzie należeć bieżące kierowanie robotami zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, dokumentacją techniczną, warunkami umowy, Polityką Jakości, BHP i Zrównoważonego Rozwoju obowiązującą w CFE Polska; ocena metod wykonania oraz zapewnienie prawidłowego wykorzystania potencjału wykonawczego; prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami; nadzór podległego zespołu pracowników fizycznych; zapewnienie terminowego wykonania robót budowlanych; współpraca z projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami; przekazanie inwestycji zgodnie z przewidzianym terminem.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

- Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy

- Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń - Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

- Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project

- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami podwykonawczymi oraz orientacja na rozwiązywanie problemów

- Praktyczna znajomość prawa budowlanego

- Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi

- Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- Mobilność na terenie kraju będzie atutem

Przyślij swoją aplikację na adres rekrutacja@cfe.com.pl podając id oferty: "undefined" w tytule wiadomości.