Ludzie

Sukces CFE nie byłby możliwy bez wyjątkowego zespołu, jaki posiadamy – poczynając od inżynierów obecnych w miejscu budowy, poprzez zespół przetargowy, na kierownictwie firmy kończąc. Poświęcamy mnóstwo czasu i energii na proces rekrutacji zdając sobie sprawę, że w trakcie nieustannego rozwoju naszej firmy potrzebujemy osób będących idealnym uzupełnieniem istniejącego zespołu. Ludzie, których zatrudniamy, rozumieją wyznawaną przez nas filozofię oraz identyfikują się z przyjętymi w CFE wartościami. Firmę tworzą ludzie, a dzięki zgranemu zespołowi profesjonalistów z powodzeniem możemy realizować powierzone nam projekty.
Praca
Kierownik Robót
26/01/2018

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał /-a możliwość:

zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole pracy nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami a w ramach prowadzonych projektów samodzielne i odpowiedzialne zadania uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, oraz korzystania z pakietu świadczeń min. takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, karta lunchowa itp.

Główne zadania

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie terminowa realizacja budowy zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wsparcie kierownika budowy w trakcie całego procesu realizacji inwestycji. Do zakresu obowiązków będzie należeć min. nadzór nad realizacją, jakością i terminowością wykonania powierzonego zakresu robót; sporządzanie dokumentacji technicznej budowy zgodnie z wymaganiami prawa i Zintegrowanego Systemu Zarządzania; analiza dokumentacji technicznej, opracowanie ofert i budżetów w zakresie nadzorowanych robót budowlanych; koordynacja i ocena pracy podwykonawców; prowadzenie uzgodnień projektowych i technicznych z podwykonawcami; oraz zamówienia i kontrola dostaw i stanu materiałów na budowie

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (inżynieria lądowa, budownictwo)

- Min. 5-letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji budowlanych

- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

- Dobre zdolności organizacyjne

- Dyspozycyjność

- Mobilność na terenie Polski będzie atutem

Przyślij swoją aplikację na adres rekrutacja@cfe.com.pl podając id oferty: "undefined" w tytule wiadomości.