Ludzie

Sukces CFE nie byłby możliwy bez wyjątkowego zespołu, jaki posiadamy – poczynając od inżynierów obecnych w miejscu budowy, poprzez zespół przetargowy, na kierownictwie firmy kończąc. Poświęcamy mnóstwo czasu i energii na proces rekrutacji zdając sobie sprawę, że w trakcie nieustannego rozwoju naszej firmy potrzebujemy osób będących idealnym uzupełnieniem istniejącego zespołu. Ludzie, których zatrudniamy, rozumieją wyznawaną przez nas filozofię oraz identyfikują się z przyjętymi w CFE wartościami. Firmę tworzą ludzie, a dzięki zgranemu zespołowi profesjonalistów z powodzeniem możemy realizować powierzone nam projekty.
Praca
Kierownik Projektu
26/01/2018

CFE Polska Sp. z o.o. jest stabilnym i dynamicznie rozwijającym się Generalnym Wykonawcą z belgijskim kapitałem i ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

CFE stawia na wykwalifikowaną kadrę, ponadprzeciętne standardy BHP oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji oraz kulturę partnerstwa. Dzięki tym wartościom mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z takimi firmami jak Coca-Cola HBC, Goodman, Valeo, Vastint, Saint Gobain, Carrefour, Atrium Real Estate, OKRE Development, General Motors czy B&B Hotels.

Ludzie są naszym największym i najcenniejszym kapitałem, ich wiedza i umiejętności są podstawą sukcesu naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc i atmosfera otwartości!

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał możliwość:

- zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku

- pracy nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań pracy w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole

- uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz korzystania z pakietu świadczeń min. takich jak opieka medyczna, karta sportowa itp.

Główne zadania
Wymagania
Przyślij swoją aplikację na adres rekrutacja@cfe,.com.pl podając id oferty: "undefined" w tytule wiadomości.