Ludzie

Sukces CFE nie byłby możliwy bez wyjątkowego zespołu, jaki posiadamy – poczynając od inżynierów obecnych w miejscu budowy, poprzez zespół przetargowy, na kierownictwie firmy kończąc. Poświęcamy mnóstwo czasu i energii na proces rekrutacji zdając sobie sprawę, że w trakcie nieustannego rozwoju naszej firmy potrzebujemy osób będących idealnym uzupełnieniem istniejącego zespołu. Ludzie, których zatrudniamy, rozumieją wyznawaną przez nas filozofię oraz identyfikują się z przyjętymi w CFE wartościami. Firmę tworzą ludzie, a dzięki zgranemu zespołowi profesjonalistów z powodzeniem możemy realizować powierzone nam projekty.
Praca
Szkolenia

W CFE stawiamy na rozwój poprzez zapewnienie szkoleń, dostosowanych do potrzeb naszych pracowników i zajmowanych przez nich stanowisk.

W CFE wiemy, że szkolenia są jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Warsztaty, które zapewniamy naszym pracownikom, pozwalają nabyć nowe umiejętności i wiedzę przydatną jednostce, co w dalszej kolejności daje możliwość wykorzystania pełnego potencjału uczestników szkoleń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wspieramy naszych pracowników w zdobywaniu uprawnień budowlanych. CFE jako długoletni członek izb belgijskiej i holenderskiej, korzysta z międzynarodowego doświadczenia w zakresie profesjonalnych szkoleń.

Udostępnij
Wideo
kaizen day
Konwencja CFE Polska 2015