Praca

CFE to doskonałe miejsce nie tylko na rozpoczęcie kariery zawodowej. W CFE wierzymy, że firma to ludzie, dlatego stawiamy na profesjonalistów z pasją. Dzięki płaskiej strukturze, możliwościom rozwoju oraz nieskomplikowanej drodze kariery, pracownicy CFE to w dużej mierze osoby z długim stażem pracy, które wraz z rozwojem firmy i zgodnie z własnymi aspiracjami zdobywają coraz wyższe szczeble w hierarchii firmy.

aktualne oferty pracy
inżynier budowy

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał/-a możliwość:

– Zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku
– Pracy w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole
– Pracy nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami
– Uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, oraz korzystania z pakietu
świadczeń, takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie
grupowe oraz karta lunchowa

GŁÓWNE ZADANIA

Zatrudniona osoba będzie aktywnie uczestniczyła w realizacji projektu inwestycyjnego.
Do zakresu obowiązków będzie należeć koordynacja robót budowlanych przy udziale firm podwykonawczych, tworzenie harmonogramów robót i zachowanie terminowości ich wykonania,
jak również odbiór robót, nadzór nad dokumentacją techniczną (dokumentacja projektowa, plany, atesty, itp.), uzgodnienie dokumentacji do odbioru projektu oraz przestrzeganie wyznaczników
w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy.

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy:

– Wykształcenia wyższego (budownictwo)
– Minimum 3-letniego doświadczenia przy realizacji inwestycji budowlanych
– Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
– Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
– Dobrych zdolności organizacyjnych
– Dyspozycyjności
– Mobilność na terenie Polski będzie atutem

Szkolenia

W CFE stawiamy na rozwój poprzez zapewnienie szkoleń, dostosowanych do potrzeb naszych pracowników i zajmowanych przez nich stanowisk.

W CFE wiemy, że szkolenia są jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Warsztaty, które zapewniamy naszym pracownikom, pozwalają nabyć nowe umiejętności i wiedzę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wspieramy naszych pracowników w zdobywaniu uprawnień budowlanych. CFE, jako długoletni członek izby belgijskiej i francuskiej, korzysta z międzynarodowego doświadczenia w zakresie profesjonalnych szkoleń.

section_2_photo

więcej filmów na

Studenci

Zapraszamy do udziału w praktykach skierowanych do studentów ostatnich lat studiów inżynierskich i magisterskich, chcących zdobyć cenne doświadczenie w branży budowlanej.

Nasza propozycja to:
• 92 dni dobrej praktyki
• praca w międzynarodowej firmie wśród
profesjonalistów i entuzjastów budownictwa
• wsparcie ze strony Opiekuna Praktyk
• autentyczne i atrakcyjne środowisko pracy
• solidny fundament zawodowego sukcesu

Chcesz wiedzieć więcej? skontaktuj się z naszym działem HR:

Jeśli dobra praca jest dźwignią SUKCESU, wspólnie ZBUDUJMY solidny fundament pod Twoją KARIERĘ zawodową.

orange-arrow

Zbuduj z nami swoją przyszłość!

spotkajmy się!

zobacz, co o cfe polska mówią nasi pracownicy

arrow-rightLudzie
X

Napisz do nas

W związku z obowiązywaniem przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, tzw. RODO informujemy, że z chwilą otrzymania Twojej aplikacji, Twoje dane osobowe znajdą się w naszej bazie i będziemy je przetwarzać wyłącznie w celach rekrutacyjnych... czytaj dalej

W związku z obowiązywaniem przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, tzw. RODO informujemy, że z chwilą otrzymania Twojej aplikacji, Twoje dane osobowe znajdą się w naszej bazie i będziemy je przetwarzać wyłącznie w celach rekrutacyjnych. W każdym momencie możesz wycofać zgodę na ich przetwarzanie, po wcześniejszym poinformowaniu nas o tym pod adresem rekrutacja@cfe.com.pl.   Pragniemy zapewnić, że traktujemy Twoje dane ze starannością i uwzględnieniem obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, dlatego chcemy poinformować Cię, że:
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest CFE Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-146 przy ul. Komitetu Obrony Robotników 48.
  2. W każdej sprawie dotyczącej Twoich danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@cfe.com.pl.
  3. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji a Twoje dane będą ujawniane wyłącznie podmiotom upoważnionym do tego na podstawie przepisów prawa. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od momentu otrzymania Twojej aplikacji.
  4. W każdej chwili masz prawo dostępu do treści Twoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, jak również prawo do ich przenoszenia. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
  5. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.
Wiadomość została wysłana